Kontaktujte
nás

info@otevrenamesta.cz
Otevřená města, z. s.

Hudcova 239/7, Medlánky
621 00 Brno


datová schránka f47yb4g
transparentní účet 2501020615/2010
IČO 05129061

Členové výboru

Obecný kontakt na výbor vybor@otevrenamesta.cz
Lucie Smolka

Lucie Smolka

předsedkyně výboru

Lucie je právničkou, zabývající se moderními technologiemi a duševním vlastnictvím. Založila spolek Open Content, vede českou pobočku Creative Commons a působí v advokacii. Aktuálně stojí v čele Otevřených měst, zabývá se externími vztahy s partnery, péčí o členy, prezentací a vytvořením udržitelné vize.

Jiří Marek

Jiří Marek

zástupce předsedkyně

Jiří se věnuje tématu otevřenosti v různých podobách, od otevřené vědy ( Open Science), přes otevřený kód až po otevřená data. V rámci Otevřených měst působí jako zástupce předsedkyně a podílí se na směřování organizace a rozvoji produktů.

Jiří Hlavenka

Jiří Hlavenka

člen výboru

Jiří je mentorem a poradcem ve věcech směřování spolku. Stará se o plánování rozvoje členské základny a zaměření spolku. Z oblasti jaderné energetiky se přes založení vydavatelství a internetového obchodu dostal k spoluvlastnictví mnoha společností a investicím do inovativních start-upů. Průběžně přispívá k budování moderně fungující a digitalizované veřejné správy.

Lenka Kováčová

Lenka Kováčová

členka výboru

Lenka je naší expertkou na komunikaci a pořádání akcí. Dlouhodobě se zabývá budováním a podporou komunity aktérů, kteří jsou propojeni tématy open source, civic tech a především otevřených dat. Působila v Nadaci OSF, stála u zrodu Česko.Digital a v současnosti se angažuje na Ministerstvu vnitra.

Neobsazená pozice

Neobsazená pozice

člen výboru

5. místo člena výboru je zatím neobsazeno.